• 021-8880-0286
  • تهران ، خیابان استاد نجات الهی ، کوچه علایی ، پلاک۴ ، واحد ۵
مقدمه

آژانس مسافرتی پاتریس از سال ۱۳۸۲ به هدف ایجاد بستری مناسب در صنعت توریست افتتاح گردید . این دفتر در ادامه آژانس مسافرتی لوان تور بوده که پدران ما بعنوان موسسان آن در ۶۰ سال پیش پایه گذار آن بودن ، تاسیس شود تا راهگشاس صنعت توریست در ایران باشد . سالها تجربه ما در ایران و خارج از ایران به ما آموخته است ، که بهترینها را برای مسافرین خود در نظر بگیریم .

اهداف ما

مشاوره جهت استفاده از تورهای داخلی و خارجی ، تفریحی و کاری در جهت راحتی هر چه بیشتر مسافرانمان . بکار گیری نیروی انسانی آموزش دیده و آشنا به صنعت توریست در جهت جوابگوی به مسافران و مشاوره صحیح در جهت ارائه سرویس بهتر و رضایت هر چه بیشتر مسافران . انتخاب درست امکان اقامتی با توجه به استاندارد های جهانی اقامت در داخل و خارج از ایران . استفاده از وسایل نقلیه مطمئن اعم از ایرلاینهای هوایی ، قطارهای مسافرتی و ناوگان اتوبوس در طی برنامه سفر میباشد. بکارگیری راهنمایان تور مجرب جهت راهنمای تورهای گروهی و انفرادی در داخل و خارج از کشور.

آنچه که ما را واداشت تا بصورت نزدیکتر در کنار شما باشیم

در دنیای امروز که رسیدن به بهترین انتخاب ، به سهولت انجام میشود ، بر خود دیدیم که در این راستا گام برداریم ، تمام سرویسهای یک آژانس مسافرتی را بصورت آنلاین بصورت ۲۴ ساعت ارائه نمائیم . بخود میبالیم که در این راستا جوابگوی نیاز شما هستیم ، آماده پاسخگویی به سئوالها و ارائه مشاوره بصورت آنلاین خواهیم بود مزیت انتخاب ما ، آسودگی خیال شما ، سفری راحت و انتخابی درست است . ما همیشه به شعار خودم پاینده خواهیم بود لذت واقعی سفر با پاتریس با آرزوی دیدار شما در برنامه تورهای پاتریس

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم